• "Szczęśliwy zawód"

• W ramach akcji Samorządu Uczniowskiego "szczęśliwy zawód" wylosowane zawody na styczeń dla I zmiany to PIEKARZ, a dla zmiany II OPERATOR MASZYN LEŚNYCH

W dniach 23.01. (PIEKARZ) i 25.01. (OPERATOR MASZYN LEŚNYCH) uczniowie uczący się w powyższych zawodach są zwolnieni z odpowiedzi, kartkówek i sprawdzianów

• 22 stycznia - DZIEŃ DZIADKA

• Kochani Dziadkowie!

Dziękujemy Wam za troskę i cierpliwość,

za ciepło, opiekę, ogromne serce i za poświęcony czas.

Życzymy Wam dużo zdrowia, samych słonecznych dni,

dużej dawki miłości najbliższych, niekończącej się pogody ducha na każdy dzień i wielu wspólnych wspomnień.

• Szczęścia w Nowym Roku

• Dzisiaj zamykamy stary rok 2023 i otwieramy się z wielką nadzieją na LEPSZE w Nowym Roku 2024. Życzymy całej społeczności szkolnej - nadziei i dużo słońca, zdrowia i siły, odwagi, wiary i wytrwałości!

• Szkolne jasełka

• Dziś, po zakończeniu wigilijnych spotkań poszczególnych klas, cała społeczność naszej szkoły spotkała się, by wysłuchać montażu słowno - muzycznego w wykonaniu klasy I e. Wiersze, kolędy, piosenki świąteczne i życzenia wprowadziły nas w atmosferę Świąt.

Niech czas Bożego Narodzenia będzie dla wszystkich czasem odpoczynku, nadziei i radości. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!!!

Do zobaczenia wkrótce!!!

• Czy znasz gwarę wielkopolską?

• Nasi uczniowie znają! Dziś dyplomy i słodkie podarunki otrzymali zwycięscy uczniowie klas pierwszych, do których skierowany był konkurs. Serdecznie gratulujemy Joasi Kineckiej - I miejsce, Bartkowi Kowalskiemu - II miejsce i Wadimowi Sembratowiczowi - III miejsce.

A dla wszyskich w Nowym Roku,

tym zez hubów i zez bloków,

zdrowia, szczyńścia, pomyślności,

wuchte bejmów i radości!

Niech wam wszyskim świyci klara

i niech żyje naszo gwara!

• Klasa 3c na lodowisku!

• Wspaniała zabawa i integracja! Dla wielu możliwość pokazania swoich budzących szacunek umiejętności, dla niektórych pierwsze zetknięcie z jazdą na łyżwach, ale dla wszystkich ogromna frajda! Zapowiadamy, że jeszcze tam wrócimy!!!

• "Szczęśliwy zawód"

• W ramach akcji Samorządu Uczniowskiego "szczęśliwy zawód" wylosowane zawody na grudzień dla I zmiany to CIEŚLA, a dla zmiany II PRACOWNIK OBSŁUGI HOTELOWEJ

W dniach 19.12. (CIEŚLA) i 21.12. (PRACOWNIK OBSŁUGI HOTELOWEJ) uczniowie uczący się w powyższych zawodach są zwolnieni z odpowiedzi, kartkówek i sprawdzianów